طراحی وبسایت مامان باباها

وبسایت تخصصی کودکان توسط تیم میسا طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شده است. زیبایی ظاهری و چینش خدمات با توجه به نیازها، از جمله ویژگی های این وب سایت است.

به گزارش خبرنگار میسا، مهندس شکروی مدیر روابط‌عمومی شرکت میسا گفت: وبسایت مامان باباها به آدرس mamanbabaha.com که در راستای ترویج فرهنگ تربیت صحیح و مبتنی بر اصول ایرانی، اسلامی طراحی شده است، از اول آبان ماه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

وی همچنین افزود: طراحی این وبسایت با پشتیبانی شرکت فناوری اطلاعات میسا و همکاری محتوایی مجموعه رسانه ای نبات در سال 1395 انجام شده است.

وی افزود: وسایت مامان باباها آخرین مقالات، یادداشت ها، مطالب و محتواهای چند رسانه،ای (متن، فیلم، عکس و...) در اختیار علاقه مندان در این زمینه قرار می دهد.

شکروی در ادامه افزود: امروزه مشغله‏‌های روزانه افراد بسیار زیاد شده است. همه ما زمان و منبع درستی برای دسترسی به پرسش های خود در زمینه کودکان نداریم این وبسایت با همکاری شرکت میسا تلاش کرده است نیازهای مخصوص کودکان را برطرف نماید.

مهندس شکروی در پایان افزود: علاقه مندان در این زمینه مانند مادران، پدران، مربیان کودکان و... می توانند از این وبسایت استفاده کنند.