طراحی وبسایت و اپلیکیشن موبایل وعده نگار

به گزارش خبرنگار میسا، مهندس شکروی مدیر روابط عمومی شرکت میسا گفت: وبسایت و اپلیکیشن وعده نگار در راستای بررسی وعده های رییس جمهور و میزان تحقق آنها از اردیبهشت ماه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

 

وبسایت و اپلیکیشن اندروید و IOS وعده نگار، مجموعه ای است که به بررسی وعده های رییس جمهور  و میزان تحقق آنها در طول 4 سال می پردازد.

در وعده نگار تلاش شده تا وعده هایی که رییس جمهور به مردم داده است عنوان شود و اقدامات صورت گرفته در جهت تحقق آنها به صورت بی طرفانه مورد ارزیابی قرار گیرد.

وعده نگار گامی است برای شفافیت بیشتر دولتها، مستند سازی عملکرد دولتها و جلوگیری از انکار حقایق و واقعیت های موجود.

وی گفت: دورنمای مجموعه وعده نگار آن است که علاوه بر دولت یازدهم  به بررسی میزان تحقق وعده های همه دولت های پیشین و دولتهای آینده بپردازد و حتی اقدامات و عملکرد سایر دستگاه ها مانند مجلس و شهرداریها را نیز مورد ارزیابی قرار دهد.

وی افزود: مکانیزم عملکردی سایت به این ترتیب است که: در آیکن میان صفحه با انتخاب دستگاه مربوطه، استان یا موضوع می توان وعده ها و اقدامات مرتبط با حوزه­ی مورد نظر خود را مشاهده کرد.

همچنین در صورتی که برای یک وعده تحلیلی از سایت های خبری وجود داشته باشد به وعده ی موردنظر لینک شده و قابل مشاهده خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به آدرس https://vadenegar.com  وبسایت وعده نگار را ملاحضه نمایید.